SPOT

Že nekaj let zapovrstjo se slivniški planinci udeležujejo tudi državnega planinsko orientacijskega tekmovanja – SPOT.

SPOT 2015 GORENJSKA (Rakitna)
SPOT 2015 na Rakitni nas je udeležence iz vseh kategorij dodobra brusil in obrusil. Smo pa barve našega društva zastopali po dolgem času spet zelo množično in tudi uspešno.

1. mesto v kategoriji H (Tilen Cmok, Gašper Košak Pevec, Janez Palčnik, Nuša Verdev)

– 2. mesto v kategoriji D (Luka Budna, Manca Čujež, Nina Gradič Planko, Nina Maček, Matej Planko)

2. mesto v kategoriji I (Gaj Čede, Luka Košak Pevec, Nac Mastnak, Gašper Škornik)

7. mesto v kategoriji A (Maj Drobne, Benjamin Košak Pevec, Nejc Polenek Štorman, Anej Tanšek)

9. mesto v kategoriji B (Anja Furdi, Gregor G., Gregor in Peter Mansutti, Barbara Zalokar)

9. mesto v kategoriji G2 (Slavko Bobek, Silvo Užmah)

SPOT 2014 SAVINJSKA (Spodnja Savinjska dolina)
2. mesto v kategoriji B (Gaj Čede, Mitja Gračnar, Luka Košak Pevec, Nac Mastnak, Gašper Škornik)

– 3. mesto v kategoriji D (Manca Čujež, Matjaž Deželak, Nina Gradič Planko, Petra Gregorc, Matej Planko, Luka Žgur)

priznanje za udeležbo v kategoriji A (Maja in Žiga Arhar, Gregor in Peter Mansutti, Barbara Zalokar)

Več si lahko preberite v članku.

SPOT 2013 ZASAVJE (Izlake)
3. mesto v kategoriji D (Manca Čujež, Matjaž Deželak, Metod Gradič, Medeja Poljanec)

4. mesto v kategoriji A

– 11. mesto v kategoriji B

SPOT 2012 SMREKOVEC (Mozirje)
1. mesto v kategoriji H

2. mesto v kategoriji D (Matej Planko, Manca Čujež, Metod Gradič, Saša Jagodič, Boris Pungaršek)

SPOT 2011 PRIMORSKA (Trnovski gozd)

SPOT 2010 KOROŠKA (Ravne)

1. mesto v kategoriji B (Neža Mastnak, Tilen Cmok in Gašper Košak Pevec, Jakob Škornik, Janez Palčnik)

SPOT 2009 POHORJE (Areh)

– 2. mesto v kategoriji D (Manca Čujež, Nina Gradič Planko, Saša Jagodič, Matej Planko, Boris Pungaršek)

– 2. mesto v kategoriji H (Maja Bevc, Luka Ravnak, Damjan Šterk)

3. mesto v kategoriji A (Neža Mastnak, Luka Košak Pevec, Jakob Škornik, Gašper Škornik in Janez Palčnik)

– 5. mesto v kategoriji C (Metod Gradič, Matjaž Deželak, Andrej Rožanc)

6. mesto v kategoriji B (Nuša Verdev, Kristina Kaučič, Tilen Cmok in Gašper Košak Pevec)

SPOT 2008 ROGAŠKA (Slivnica)

1. mesto v kategoriji A (Gašper in Luka Košak Pevec, Jakob in Gašper Škornik ter Janez Palčnik)

SPOT 2007 GORENJSKA (Pokljuka)

SPOT 2006 SAVINJSKA (Dobrovlje, Polzela)

SPOT 2005 SMREKOVEC (Šoštanj)

SPOT 2004 PRIMORSKA (Nanos)

SPOT 2003 KOROŠKA (Mežica)

Dodaj odgovor