POT na domačih tleh

V soboto, 18. aprila, smo v našem društvu organizirali planinsko orientacijsko tekmovanje, ki se ga je udeležilo 8 ekip. Te so se tako odlično razporedile po kategorijah, da je bilo podeljenih sedem priznanj za 1. mesto in eno za 2. mesto.

POTSlivnica
Kam naprej?

PD Rogatec je slavil v kategorijah B in E, PD Celje Matica v kategoriji C, Vitanje v kategoriji D, naše društvo pa v vseh odprtih kategorijah (G, H, I). Ognjeni krst so na tem tekmovanju doživeli mladi planinci z OŠ  Planina pri Sevnici, ki so dosegli 2. mesto, bolj pomembno kot to pa je seveda, da niso izgubili želje po takem načinu raziskovanja in druženja in so še željni novih izkušenj na podobnih tekmovanjih.

Tudi vreme nam ni bilo naklonjeno, a pravi orientacisti se nad tem pač ne bomo pritoževali. Nekaj mokrih in oblačnih utrinkov smo tako vseeno zabeležili.

NGP

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

PD Slivnica