Peš na Triglav odmeven projekt leta

V letu 2017 smo si za praznovanje 30-letnice našega društva zadali nalogo, da se iz Gorice na Triglav odpravimo kar peš. O tem dogodku je bilo veliko napisanega, povedanega in na planinskem večeru tudi prikazanega.

Kljub raznovrstnim potrebam, ki si jih občani želimo, in jih ni malo, pa ima občinska uprava posluh tudi za društva in športne klube, ki s svojim delom pripomorejo tudi k večji razpoznavnosti občine. Že nekaj let Občina Šentjur nagrajuje najbolj obetavne klube, društva in posameznike, ki so v športu s trdim delom dosegli tudi odlične rezultate. V letošnjem letu pa so dodali še nekaj novosti, med njimi tudi pisno priznanje za odmeven projekt. In prav tega priznanja je bilo deležno naše društvo in podeljeno na prireditvi Športnik leta 2017, ki se je odvijal v dvorani IKC v Šentjurju. Več o dogajanju na tej prireditvi, pa v prispevku, ki je bil objavljen na Šentjur.net.

Silvo

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

PD Slivnica